درباره ما

زمان مطالعه: 2 دقیقه

گروه صنعتی معین از سال 1377 و در قالب سه شرکت «معین صنعت فلز»، «استیل پیشتاز گیلان» و «کاوش صنعت ریلی» بنیان نهاده و در سه شاخه تولید قطعات و مجموعه های صنعتی، تعمیرات تخصصی انواع واگنهای باری و بازرگانی خارجی فعالیت می نماید. البته در سال های اخیر و بدلیل تغییر در فرایند انجام کارها، شرکت «کاوش صنعت ریلی» منحل و کلیه فعالیتها در دو شرکت دیگر متمرکز گردیده است. در حال حاضر این گروه صنعتی با حدود 180 نفر پرسنل فنی و در کارخانه تعمیرات واگن زرند و دو کارخانه تولیدی در در شهرک صنعتی لوشان مشغول به فعالیت و ارائه خدمات فنی می باشد.

  • تولید قطعات و مجموعه های صنعتی:

گروه صنعتی معین در قالب شرکت استیل پیشتاز گیلان و با استفاده از خطوط ریخته گری، ماشینکاری، فورجینگ، پرسکاری و … نسبت به ریخته گری و ماشینکاری انواع قطعات و مجموعه های چدنی و فولادی تا وزن حدود 10 تن اقدام می نماید و کلیه فرایندهای تکمیلی شامل عملیات حرارتی، ماشینکاری، رنگ آمیزی، تست و مونتاژ آنها را در داخل مجموعه خود انجام می دهد. دو مدل بوژی MIG-26  و MIG-31 و قلاب SA3 از مجموعه های تولیدی مهم گروه صنعتی معین می باشند.

  • تعمیرات تخصصی انواع واگن های باری:

تعمیرات اساسی، تعمیرات نیمه عمر و رفع پوسیدگی بدنه انواع واگن های باری در قالب شرکت معین صنعت فلز در کارخانه تعمیرات واگن زرند و تعمیرات اساسی چرخ و محور به همراه تعویض چرخ در کارخانه این شرکت در محل شهرک صنعتی لوشان در دست انجام می باشد.

  • بازرگانی خارجی:

در سالهای گذشته این شرکت نمایندگی فروش شرکت هایی چون آذوماش اوکراین، اینترپایپ اوکراین، فد خارکوف اوکراین، تریبو اوکراین را داشته و در حال حاضر نیز نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت یونایتد واگن روسیه را دارد.

 

مدیران گروه صنعتی معین:

  • عباس بهرامی وحدت
  • حمید دهقان نیری