گروه صنعتی معین | درباره ی شرکت ما
13383
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15455,elementor-page elementor-page-13383
 

درباره ی شرکت ما

گروه صنعتی معین از سال 1377 و در قالب سه شرکت:

معین صنعت فلز

استیل پیشتاز گیلان

و کاوش صنعت ریلی

بنیان نهاده و در سه شاخه تولید قطعات و مجموعه های صنعتی، تعمیرات تخصصی انواع واگنهای باری و بازرگانی خارجی فعالیت مینماید البته در سالهای اخیر و بدلیل تغییر در شکل انجام کارها یکی از سه شرکت فوق یعنی کاوش صنعت ریلی حذف و کلیه فعالیتها در دو شرکت دیگر متمرکز گردیده است. در حال حاضر این گروه صنعتی با حدود 180 نفر پرسنل فنی و در کارخانه تعمیرات واگن زرند و دو کارخانه تولیدی در در شهرک صنعتی لوشان مشغول به فعالیت و ارائه خدمات فنی میباشد.

  • تولید قطعات و مجموعه های صنعتی:

این گروه صنعتی در قالب شرکت استیل پیشتاز گیلان و با استفاده از خطوط ریخته گری، ماشینکاری، فورجینگ، پرسکاری و … نسبت به ریخته گری و ماشینکاری انواع قطعات و مجموعه های چدنی و فولادی تا وزن حدود 10 تن اقدام مینماید و کلیه تکمیلی شامل عملیات حرارتی، ماشینکاری، رنگ آمیزی، تست و مونتاژ آنها را در داخل مجموعه خود انجام میدهد. دو مدل بوژی MIG-26  و MIG-31 و قلاب SA3   از مجموعه های مهم تولیدی میباشند.

  • تعمیرات تخصصی انواع واگنهای باری:

تعمیرات اساسی ، تعمیرات نیمه عمر و رفع پوسیدگی بدنه انواع واگنهای باری در قالب شرکت معین صنعت فلز در کارخانه تعمیرات واگن زرند و تعمیرات اساسی چرخ و محور به همراه تعویض چرخ در کارخانه این شرکت در محل شهرک صنعتی لوشان در دست انجام میباشد.

  • بازرگانی خارجی:

در سالهای گذشته این شرکت نمایندگی فروش شرکتهایی چون آذوماش اوکراین، اینترپایپ اوکراین، فد خارکوف اوکراین، تریبو اوکراین را داشته و در حال حاضر نیز نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت یونایتد واگن روسیه را دارد.

 

مدیران شرکت:

  • عباس بهرامی وحدت
  • حمید دهقان نیری